خدمات طراحی حرفه ای سپنتاگرافی

سپنتاگرافی مجموعه ای کامل از خدمات طراحی خاص برای متمایز شدن شما با رقبا ارایه می دهد. طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری وبسایت و همچنین دیگر خدمات طراحی ما در تیم حرفه ای سپنتاگرافی به شیوه ای کاملا نو و متمایز انجام می شود. ما معتقدیم که یک طراحی اصولی و خلاق برای یک برند نیازمند علم،تجربه و سلیقه حرفه ای است.

چرا سپنتاگرافی؟

خدمات ما

طراحی لوگو
طراحی لوگو
طراحی لوگو کاملا حرفه ای و انحصاری بر پایه اصول برندینگ
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
یک طراحی خاص برای اوراق اداری شما همچون کارت ویزیت، سربرگ، امضا...
طراحی رابط کاربری
طراحی رابط کاربری
یک طراحی رابط کاربری مناسب بازدهی خدمت شما را چند برابر میکند.
خدمات آموزشی و کارآموزی
خدمات آموزشی و کارآموزی
برگذاری دوره های گروهی و خصوصی در حوزه دیزاین و برندینگ
طراحی آواتار
طراحی آواتار
یک درخشش بینظیر در شبکه های اجتماعی با یک آواتار انحصاری!
طراحی وبسایت
طراحی وبسایت
طراحی وبسایت به همراه خدمات سئو و پشتیبانی 6 ماهه
یک تجربه با کیفیت!

چرا سپنتاگرافی؟

یک تیم طراحی حرفه ای قطعا باید یک کوله باری از تجربه را بر روی شانه های خود حمل کند. تیم حرف ای سپنتاگرافی با بیش از 3 سال تجربه حرفه ای طراحی در زمینه های طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری ، طراحی وبسایت و بقیه موارد یک انتخاب جذاب برای برند های کوچک و بزرگ به شمار می آید.

+0
کارفرما راضی
+0
سال تجربه حرفه ای
+0
پروژه موفق
+0
سرویس مختلف

سوالات متداول

قیمت خدمات شما مانند طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت و بقیه چقدر هست؟

قیمت خدمات ما مانند طراحی لوگو، طراحی رابط کاربری، طراحی کارت ویزیت و ... نسبت به سختی کار، زمان مورد نیاز، شرایط کار، حجم برندینگ شما و بقیه موارد محاسبه میشود، پس مشخص کردن قیمت ثابت برای آن امری غیر منطقی است، برای راهنمایی بهتر میتونید از طریق قرم زیر ما در تماس باشید.

پروژه های طراحی ما در فرمتی دریافت خواهد شد؟

بسته به نوع پروژه فرمت خروجی و حتی سیستم رنگ بندی پروژه متفاوت خواهد بود. برای مثال پروژه طراحی لوگو شما در فرمت های jpg, png به شما تقدیم خواهد شد. باید اشاره کرد که تمامی این موارد در متن قرارداد ذکر خواهد شد.

شیوه قرارداد بین ما و شما چطور خواهد بود؟

قرارداد های طراحی ما مانند پروژه های طراحی رابط کاربری وبسایت، طراحی لوگو، طراحی وبسایت یا بقیه موارد قبل از شروع کار به صورت انحصاری برای شما نوشته و ارسال میشود. تمامی بند ها و ماده های مورد نیاز و تمامی نکاتی که باید به آنها توجه کرد در همین قرارداد به طور خیلی خوانا درج خواهد شد.

سیستم پرداختی ما برای سفارشات چطور خواهد بود؟

به طور معمول این بند به همراه شیوه و چگونگی و مهلت پرداخت در قرارداد به  طور کامل نوشته خواهد شد. اما به طور خلاصه مقداری از مبلغ کل پروژه به صورت پیش پرداخت، مقداری به صورت میان پرداخت و بخش آخر بهه عنوان پس پرداخت بعد از تحویل فایل نهایی خواهد بود.

آیا امکان فسخ قرارداد برای ما وجود دارد؟

یکی از علت های تقسیم کردن پرداخت مالی به 3 بخش همین بخش فسخ قرارداد هست.

در هر زمان هر نقطه پروژه اگر تصمیم به فسخ پروژه گرفتید پروژه طبق خواسته شما فسخ میشود و پرداخت های مالی گذشته شما به عنوان حق الزحمت پیش ما نگه داشته خواهد شد.

ثبت سفارش

باعث افتخار مجموعه سپنتاگرافی خواهد بود که وظیفه طراحی خدمات طراحی شما مانند طراحی لوگو، طراحی وبسایت و... را به عهده بگیرد. پس از ثبت سفارش، با شما تماس گرفته خواهد شد.