سوالی از ما دارید؟ اینجا به چندین سوال مکرر شما عزیزان پاسخ داده شده. راحتی و آسایش شما در سپنتاگرافی آرزوی ما هست.

خدمات ما

قیمت خدمات ما نسبت به سختی کار، زمان مورد نیاز، شرایط کار، حجم برندینگ شما و بقیه موارد محاسبه میشه، پس مشخص کردن قیمت ثابت برای آن امری غیر منطقی است، برای راهنمایی بهتر میتونید با ایمیل ما در تماس باشید.

مانند بحث قیمت، زمان آماده سازی سفارشات هم بسته به شرایط متعدد متفاوت است، اما به طور میانگین زمان بین 7 تا 14 روز (کاری و غیر کاری من جمله روزهای تعطیل) خواهد بود.این زمان به طور دقیق در قرارداد شما ذکر خواهد شد.

قرارداد های ما یک فرمت کاملا قانونی و استاندارد خواهند داشت که تمامی موارد به  کاملی در آن آورده شده اند. این کار نگرانی شما را از بین خواهد برد و تمامی حالات قانونی در آن ذکر خواهند شد.

همینطور که در قرارداد ذکر خواهد شد پرداخت مبلغ کل پروژه در 3 قسمت پیش پرداخت، پرداخت میانی و پرداخت نهایی خواهد بود، درصد هر کدام از این قسمت ها بسته به نوع، شرایط و فرمت کار متفاوت خواهد بود. این کار باعث میشود اگر در هر بخش از پروژه به هر دلیلی تصمیم به لغو پروژه بگیرید شما و تیم ما ضرر نکنیم.

به تمامی فرمت های رایج عکس میتوانید درخواست تحویل دهید (Jpeg, PNG, SVG, …) اما همان طور که در فایل قرارداد ذکر میشود درخواست فایل قابل ادیت داخل برنامه ای (PSD, AI,…) مستلزم پرداخت 50% کل مبلغ پروژه خواهد بود.